Kiütéses siker Egerszegen a Zete II ellen

facebook megosztás

Folytatódtak a labdarúgó NB III Nyugati csoportjának is a küzdelmei, s a 21. forduló keretében az FC Nagykanizsa a ZTE FC II otthonába látogatott.

Joggal örülhettek a kanizsai labdarúgók Zalaegerszegen, hiszen csapatuk 7-0-ra győzött az NB III 21. fordulójában

Fotó: facebook

A zalai rangadó tétje mindig nagy, a presztízs is fűtheti a csapatokat, illetve az FC Nagykanizsa a harmadik helyen telelt a tabellán, s az őszi szezon lényegében még nyári meccsén elszenvedett vereségéért vissza is vágott volna a zalaegerszegieknek. Nos, az egerszegi utánpótlás ellen a nagykanizsaiak gáláztak, hiszen a 4-0 első félidei eredményt követően a piros-kékek végül 7-0-ra győztek. A gólokat Lőrincz Bence (5., 21., 25. - az elsőt 11-esből), Bence Szilárd (32.), Kószás Krisztián (60.), János Norbert (66.), és az MTK utánpótlásából a télen érkezett Sági Marcell (86.) szerezték. Sikerével a harmadik helyen álló Kanizsa tapad az első helyezett Tatabányára, valamint a második Veszprémre, s előlépett a bajnokság eddig legtöbb gólt szerző együttesévé 58 találatával.