+36-93-787050
Nagykanizsa, Sugár út 8.
 Régi oldal
kezdőlap / hírek / Kényszerpályára állította a közgyűlést a polgármester!
2019. november 29. péntek 15:25
Kényszerpályára állította a közgyűlést a polgármester!
Ezt dr. Fodor Csaba mondta a csütörtöki ülést követő sajtótájékoztatón.
Nagykanizsa

Kényszerpályára állította a közgyűlést a polgármester – ezt dr. Fodor Csaba mondta az ülést követő sajtótájékoztatón. Az Éljen VárosuNk! Egyesület frakcióvezetője hangsúlyozta: a korábban megszakadt háttértárgyalások miatt, és annak következtében, hogy az alakuló ülésen nem kerültek napirendre olyan kérdések, mint az SZMSZ vagy a bizottságok megalakítása, most kénytelenek voltak maguk összeállítani a szervezeti és működési szabályzatot, rögzíteni a bizottságok összetételét és bizonyos döntéseket meghozni az önkormányzati delegálásokkal kapcsolatban. A sajtótájékoztatón Horváth Jácint frakcióvezető-helyettes a nyolc cégvezető leváltásának hátteréről beszélt.

– Ezeknek jó részt voltak előzményei, az elmúlt években többször kifogásoltuk jó néhány társaság működését, jó néhány vezető hozzáállását. Főleg a mi általunk feltett kérdésekkel és kérésekkel kapcsolatban. Mi azt gondoljuk, hogy ahhoz, hogy gördülékenyen és jól menjen a munka, azonnal, illetve bizonyos idő kifutásával – egy hónap, másfél hónap – felmentettük néhány gazdasági társaság tisztségviselőjét, helyettük kineveztünk újakat, akikkel az új, 2020-tól induló üzleti év már tervezhető, tehát végig tudják vinni ezt az új üzleti évet. Mindannyian tapasztalt emberek, tehát vagy a szakterületükön vagy menedzsmentben, társaság vezetésében tapasztalt embereket választottunk ki – fogalmazott az Éljen VárosuNk! Egyesület frakcióvezető-helyettese.

Galéria
további friss hírek
05
dec.
16:03
4
Nagykanizsa
A Nemadomfel Együttes lépett fel a tegnapi programon, a formációban kivétel nélkül sérült emberek a szólisták.
A csapat rutinos zenészekkel, valamint professzionális hang- és fénytechnikával dolgozik, repertoárjában saját szerzemények és klasszikus slágerek is szerepelnek. Az együttes telt ház előtt lépett színpadra. - ..tovább olvasom
05
dec.
16:02
4
Szepetnek
A szepetneki páros tornán a házigazda klub, a Cserszegtomaji SK és a Zemplén SE összesen 41 utánpótláskorú versenyzője vett részt.
05
dec.
15:56
4
Nagykanizsa
A leendő elsősök és szüleik az intézmény tanítóival is megismerkedhettek a Mikulás-napi rendezvényen.
Manók, varázslók, ajándékok és kézműves-foglalkozás várta az ovisokat tegnap a Zrínyi-iskolában. A leendő elsősök és szüleik az intézmény tanítóival is megismerkedhettek a Mikulás-napi..tovább olvasom
05
dec.
15:48
1
Nagykanizsa
Fogyatékkal élők világnapja
05
dec.
15:47
4
Csapi
Az intézmény tanulói a mindennapjaikhoz és a tanuláshoz szükséges eszközöket kaptak két zalai szervezet együttműködésének köszönhetően.
05
dec.
15:45
4
Nagykanizsa
Dokumentumkiállítás nyílt a HSMK-ban.
A tárlaton nemcsak az Inkey család rövid történetét ismerhetik meg az érdeklődők, hanem azokat a helyszíneket is, ahol valaha a család tagjai éltek, gazdálkodtak. A kiállítás létrejötte a Palini Inkey..tovább olvasom
05
dec.
15:42
4
Nagykanizsa
A beszámolóban elhangzott, a klub képviseltette magát minden honvédelmi és városi megemlékezésen Nagykanizsán, a tagsággal folyamatos volt a kapcsolattartás idén is.
05
dec.
15:34
4
Nagykanizsa
Az építőipari kivitelezések legvitatottabb momentumairól tartott tájékoztató előadást a Nagykanizsai Kereskedelmi és Iparkamara.
online
adás
Kövesse élőben a Kanizsa Tv adását!
kanizsa tv
magazin
Nézze vissza magazinjainkat online!
kanizsa tv
híradó
Nézze vissza napi híradónkat online!
Ismerje meg a Pannon Egyetem Nagykanizsai kampuszának életét!
mai műsor
20:35
Híradó
20:50
Sztárportré: Gór Nagy Mária
21:20
21:50
Info blokk, benne Híradó, Időjárás, Napi Kanizsa, Kommentár nélkül, honvedelem.hu, Üzenet
22:25
Lapozó
híradó 2019.12.05

ÖNZETEN SEGÍTSÉG – annyi adomány érkezett a csapi iskolába, hogy még a település hátrányos helyzetű lakóinak is jut belőle 

NEMADOMFEL – különleges koncertet hallhatott a kanizsai közönség, az együttes szólistái kivétel nélkül sérült előadók A VALÓS

PROBLÉMÁKRÓL SZÓLT – a kamara rendezvényén az építőipar legvitatottabb helyzeteiről volt szó

partnereink
Nagykanizsa Vagyongazdálkodási és Szolgáltató Zrt.
Nagykanizsa Online
VIA Kanizsa
Kanizsai Kulturális Központ
zalaerdő.hu
dzviz
Halis
nfv-pannonia
hellozalakaros
hellozalakaros
hellozalakaros
Telefon: +36-93-787050; Telefax: +36-93-787050 Email: kanizsatv@kanizsatv.hu
Felügyeleti szerv: Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság 1015 Budapest, Ostrom u. 23-25. Telefonszám: (+36 1 457 7100) Web: www.nmhh.hu