+36-93-787050
Nagykanizsa, Sugár út 8.
 Régi oldal
kezdőlap / hírek / Dr. Hári Tibor lesz az Éljen VárosuNK! polgármesterjelöltje
2019. július 8. hétfő 13:58
Dr. Hári Tibor lesz az Éljen VárosuNK! polgármesterjelöltje
Az egyesület ötpárti támogatással indít képviselőjelöltet mind a 10 választókörzetben.
Nagykanizsa

Dr. Hári Tibor lesz az Éljen VárosuNK! polgármesterjelöltje. Az ellenzéki pártok helyi szervezetei által támogatott csoportosulás mai sajtótájékoztatóján kiderült, hogy olyan jelöltet kerestek, aki szakmájában sikeres, feddhetetlen, és aki szerintük képes lehet újra fejlődési pályára állítani Nagykanizsát. Az egyesület ötpárti támogatással indít képviselőjelöltet mind a 10 választókörzetben.

Az MSZP, a DK, a Momentum, az LMP, valamint a Jobbik helyi szervezetének vezetői tartottak ma sajtótájékoztatót az Erzsébet téren, ahol kiderült: mind az öt ellenzéki párt támogatja az Éljen VárosuNK! Egyesületet, így közös képviselőjelölteket és polgármesterjelöltet indítanak az októberi önkormányzati választásokon. – Kijelenthető, hogy Nagykanizsán és a kanizsai választókerületben is, de most jelen esetben Nagykanizsán, többen vannak azok, akik az ellenzékben tudják elképzelni a jövőt, többen vannak azok a városban, akik nemet mondtak a jelenleg regnáló városvezetésnek vagy tavaly a kormánynak. Ebből kiindulva úgy gondoltuk, félretéve az alapvető ideológiai ellentéteinket, csak a fő feladatra koncentrálva, a város felvirágoztatására össze kell fognunk - fogalmazott Zakó László, a Jobbik regionális igazgatója.

Az összellenzéki polgármesterjelölt Dr. Hári Tibor, nagykanizsai ügyvéd lesz, aki nem vett részt a mai sajtótájékoztatón. A pártok helyi vezetői és az Éljen VárosuNK! tagjai szerint életkora, tapasztalata és szakmai sikerei is alkalmassá teszik a város vezetésére Dr. Hári Tibort. – Mi azt gondoljuk, miután megvitattuk mindannyian, hogy ő egy alkalmas, tettre kész ember, tenni akaró ember, aki valóban képes arra, hogy a városban jelenleg uralkodó állapotokat megszüntesse és ezt a várost valóban fejlődési pályára állítsa. Mert az elmúlt években nem stagnált, inkább lefelé menő spirálba került a város, ezt Horváth Jácint is említette az iparűzési adó csökkenése okán. Ebből látszik, hogy a gazdasági ereje miként változott a városnak - mondta Dr. Fodor Csaba, az MSZP Zala megyei elnöke.

A nagykanizsai egyesület tagjai még márciusi alakulásukkor legfontosabb feladatukként – egyebek mellett – a Kanizsáról elköltözött fiatalok visszacsábítását és a város jelenlegi vezetőinek leváltását jelölték meg. Az önkormányzati választásnak még nincs pontos időpontja, a voksolást a köztársasági elnök tűzi ki az egyik októberi vasárnapra.

Galéria
további friss hírek
20
nov.
16:28
1
Nagykanizsa
Ifjúsági filharmónia
20
nov.
15:44
4
Zalakaros
Turisztikai ötletversenyt szervezett a Pannon Egyetem kanizsai kampusza Zalakaroson.
Turisztikai ötletversenyt szervezett a Pannon Egyetem kanizsai kampusza Zalakaroson. A PENturismo elnevezésű megmérettetésen induló középiskolai és felsőoktatási csapatok egy napra szállodamenedzserek bőrébe bújtak, hogy valósnak..tovább olvasom
20
nov.
15:39
4
Nagykanizsa
Pék Pálra, az irodalmárra, a tanárra emlékeztek tegnap egy rendhagyó óra keretében a Dr. Mező Ferenc Gimnáziumban.
Pék Pálra, az irodalmárra, a tanárra emlékeztek tegnap egy rendhagyó óra keretében a Dr. Mező Ferenc Gimnáziumban. Az intézményben még ma is elevenen él a költő-pedagógus szellemisége, tiszteletére..tovább olvasom
20
nov.
15:35
4
Zalakaros
A kétnapos rendezvényen nemcsak szakmai előadásokat tartottak, hanem tagfelvételről és az alapszabály módosításáról is döntöttek.
20
nov.
15:34
4
Nagykanizsa
Első és egyben nemzetközi díját kapta Lendvai Kristóf új filmje.
Első és egyben nemzetközi díját kapta Lendvai Kristóf új filmje. A Félúton az olaszországi Bariban aratott sikert, ahol a legjobb férfi mellékszereplő díját nyerte el Bellus Attila, a zalaegerszegi Hevesi Sándor..tovább olvasom
20
nov.
15:33
4
Nagykanizsa
Az időskor tipikus betegségeiről és azok gyógykezeléséről tartott előadást dr. Kertész Mónika a Medgyaszay Házban.
Az időskor tipikus betegségeiről és azok gyógykezeléséről tartott előadást dr. Kertész Mónika a Medgyaszay Házban. A Kanizsai Dorottya Kórház osztályvezető főorvosa gyakorlati tanácsokat is adott az érdeklődőknek:..tovább olvasom
20
nov.
15:30
4
Nagykanizsa
Több mint 20 növényt ültettek el tegnap a Rozgonyi-iskolában.
Több mint 20 növényt ültettek el tegnap a Rozgonyi-iskolában. Az intézmény is csatlakozott a 10 millió fa mozgalom országos kezdeményezéséhez, amelynek célja a klímaváltozás elleni küzdelem és az..tovább olvasom
20
nov.
15:27
4
Nagykanizsa
Magabiztos győzelemmel zárta az őszi szezont a Palin és a Miklósfa
A palini csapat az Eszteregnyét fogadta a hétvégén, és már az első félidőben kétgólos előnyre tett szert. A mérkőzés hajrája ismét a hazaiaké volt, hiszen az utolsó 15 percben még három..tovább olvasom
online
adás
Kövesse élőben a Kanizsa Tv adását!
kanizsa tv
magazin
Nézze vissza magazinjainkat online!
kanizsa tv
híradó
Nézze vissza napi híradónkat online!
Ismerje meg a Pannon Egyetem Nagykanizsai kampuszának életét!
mai műsor
híradó 2019.11.20

SZAKMAI TALÁLKOZÓ – Zalakaroson rendezte meg közgyűlését a Magyar Fürdőszövetség 

MEGMÉRTÉK – az égetés és a lakossági tüzelés káros anyagainak vizsgálata után a témáról szóló előadás várta a nagyrécseiket 

PENTURISMO – turisztikai ötletversenyt rendezett a Pannon Egyetem kanizsai kampusza, a csapatoknak a valóshoz hasonló körülmények között kellett helytállniuk

partnereink
Nagykanizsa Vagyongazdálkodási és Szolgáltató Zrt.
Nagykanizsa Online
VIA Kanizsa
Kanizsai Kulturális Központ
zalaerdő.hu
dzviz
Halis
nfv-pannonia
hellozalakaros
hellozalakaros
hellozalakaros
Telefon: +36-93-787050; Telefax: +36-93-787050 Email: kanizsatv@kanizsatv.hu
Felügyeleti szerv: Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság 1015 Budapest, Ostrom u. 23-25. Telefonszám: (+36 1 457 7100) Web: www.nmhh.hu