+36-93-787050
Nagykanizsa, Sugár út 8.
 Régi oldal
kezdőlap / hírek / Dr. Hári Tibor lesz az Éljen VárosuNK! polgármesterjelöltje
2019. július 8. hétfő 13:58
Dr. Hári Tibor lesz az Éljen VárosuNK! polgármesterjelöltje
Az egyesület ötpárti támogatással indít képviselőjelöltet mind a 10 választókörzetben.
Nagykanizsa

Dr. Hári Tibor lesz az Éljen VárosuNK! polgármesterjelöltje. Az ellenzéki pártok helyi szervezetei által támogatott csoportosulás mai sajtótájékoztatóján kiderült, hogy olyan jelöltet kerestek, aki szakmájában sikeres, feddhetetlen, és aki szerintük képes lehet újra fejlődési pályára állítani Nagykanizsát. Az egyesület ötpárti támogatással indít képviselőjelöltet mind a 10 választókörzetben.

Az MSZP, a DK, a Momentum, az LMP, valamint a Jobbik helyi szervezetének vezetői tartottak ma sajtótájékoztatót az Erzsébet téren, ahol kiderült: mind az öt ellenzéki párt támogatja az Éljen VárosuNK! Egyesületet, így közös képviselőjelölteket és polgármesterjelöltet indítanak az októberi önkormányzati választásokon. – Kijelenthető, hogy Nagykanizsán és a kanizsai választókerületben is, de most jelen esetben Nagykanizsán, többen vannak azok, akik az ellenzékben tudják elképzelni a jövőt, többen vannak azok a városban, akik nemet mondtak a jelenleg regnáló városvezetésnek vagy tavaly a kormánynak. Ebből kiindulva úgy gondoltuk, félretéve az alapvető ideológiai ellentéteinket, csak a fő feladatra koncentrálva, a város felvirágoztatására össze kell fognunk - fogalmazott Zakó László, a Jobbik regionális igazgatója.

Az összellenzéki polgármesterjelölt Dr. Hári Tibor, nagykanizsai ügyvéd lesz, aki nem vett részt a mai sajtótájékoztatón. A pártok helyi vezetői és az Éljen VárosuNK! tagjai szerint életkora, tapasztalata és szakmai sikerei is alkalmassá teszik a város vezetésére Dr. Hári Tibort. – Mi azt gondoljuk, miután megvitattuk mindannyian, hogy ő egy alkalmas, tettre kész ember, tenni akaró ember, aki valóban képes arra, hogy a városban jelenleg uralkodó állapotokat megszüntesse és ezt a várost valóban fejlődési pályára állítsa. Mert az elmúlt években nem stagnált, inkább lefelé menő spirálba került a város, ezt Horváth Jácint is említette az iparűzési adó csökkenése okán. Ebből látszik, hogy a gazdasági ereje miként változott a városnak - mondta Dr. Fodor Csaba, az MSZP Zala megyei elnöke.

A nagykanizsai egyesület tagjai még márciusi alakulásukkor legfontosabb feladatukként – egyebek mellett – a Kanizsáról elköltözött fiatalok visszacsábítását és a város jelenlegi vezetőinek leváltását jelölték meg. Az önkormányzati választásnak még nincs pontos időpontja, a voksolást a köztársasági elnök tűzi ki az egyik októberi vasárnapra.

Galéria
további friss hírek
21
júl.
15:43
1
Nagykanizsa
Július 29-én, 15 óra 30 perckor várják az érdeklődőket a Vasemberházba.
Tisztelt Lakosság, Érdekképviseleti, Civil és Gazdálkodó Szervezetek, Vallási Közösségek! Nagykanizsa Megyei Jogú Város Közgyűlése 32/2019. (III.28.) számú határozatával..tovább olvasom
19
júl.
20:00
1
19
júl.
20:00
1
Zalakaros
Fúvószenétől volt hangos Zalakaros
19
júl.
16:55
3
Zalakaros
Szezonális véradókampányt indított a Magyar Vöröskereszt és az Országos Vérellátó Szolgálat.
Van egy órád a nyáron? Neked csupán hatvan perc, három embernek az élet” elnevezéssel indított szezonális véradókampányt a Magyar Vöröskereszt és az Országos Vérellátó..tovább olvasom
19
júl.
16:06
4
Nagykanizsa
Ülésezett a Társulási Tanács.
Ülésezett a Társulási Tanács. A kistérség polgármestereit elsőként dr. Farsang Boglárka rendőr alezredes tájékoztatta a közbiztonság helyzetéről, amely az elmúlt évekhez képest jelentősen nem..tovább olvasom
19
júl.
16:00
4
Nagykanizsa
A projektelemhez kapcsolódva a kórház munkatársai számára kidolgoztak egy higiénikusok által ellenőrzött oktatási programot is.
19
júl.
15:55
4
Nagykanizsa
A programot – a nagy siker miatt – idén nyáron már több turnusban szervezik meg.
A programot – a nagy siker miatt – idén nyáron már több turnusban szervezik meg a Pannon Egyetem Soós Ernő Víztechnológiai Kutató-Fejlesztő Központ és a Kanizsa Felsőoktatásáért Alapítvány..tovább olvasom
19
júl.
15:51
4
Zalakaros
Mától már igénybe vehetik a vendégek a Zalakarosi Fürdő gyógycentrumát.
Mától már igénybe vehetik a vendégek a Zalakarosi Fürdő gyógycentrumát. A mintegy bruttó 1 milliárd forintos beruházásnak köszönhetően az intézmény zászlóshajónak..tovább olvasom
online
adás
Kövesse élőben a Kanizsa Tv adását!
kanizsa tv
magazin
Nézze vissza magazinjainkat online!
kanizsa tv
híradó
Nézze vissza napi híradónkat online!
Ismerje meg a Pannon Egyetem Nagykanizsai kampuszának életét!
mai műsor
06:30
Szentmise a kiskanizsai Sarlós Boldogasszony templomban
07:30
Safari a nagyvárosban
08:50
09:40
Sztárportré
10:10
Lapozó
12:00
Safari a nagyvárosban
13:20
Sztárportré
13:50
Lapozó
18:00
Info blokk, benne Híradó, Időjárás, Napi Kanizsa, Kommentár nélkül, Üzenet
18:30
19:00
Info blokk, benne Híradó, Időjárás, Napi Kanizsa, Kommentár nélkül, Üzenet, Egészségügyi percek
19:35
Kvantum
20:05
Kalando-zoo
20:35
Híradó
20:50
Látogató
21:20
21:50
Info blokk, benne Híradó, Időjárás, Napi Kanizsa, Kommentár nélkül, Üzenet, Egészségügyi percek
22:25
Lapozó
híradó 2019.07.19

KÉZFERTŐTLENÍTÉS – a betegek és a látogatók is használhatják a kórházban felszerelt készülékeket, így megelőzhető a kórokozók terjedése

VAN EGY ÓRÁD A NYÁRON? – augusztus végéig tart a Vöröskereszt és a vérellátó szolgálat nyári kampánya

MÁR VAN TÉRKÉP – megkapta az Ultra Gobi 400 pontos útvonalát Lubics Szilvia, idén 402 kilométer lesz a táv

partnereink
NaGESZ
Nagykanizsa Vagyongazdálkodási és Szolgáltató Zrt.
Nagykanizsa Online
VIA Kanizsa
Kanizsai Kulturális Központ
zalaerdő.hu
dzviz
Halis
nfv-pannonia
hellozalakaros
hellozalakaros
hellozalakaros
Telefon: +36-93-787050; Telefax: +36-93-787050 Email: kanizsatv@kanizsatv.hu
Felügyeleti szerv: Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság 1015 Budapest, Ostrom u. 23-25. Telefonszám: (+36 1 457 7100) Web: www.nmhh.hu